I-V 9:00-17:00
+370 655 22004

Dalia Paškevičienė

Kontaktai
Dalia Paškevičienė
Įmonės/ūkio kodas:
Visa Lietuva
Lietuva
Telefonai: +37060188921

Susisiekti el. paštu

http://sekluvele.lt/
Įmonės/ūkio puslapis

Apie ūkį/įmonę
Internetinė prekyba UAB SĖKLUVA sėklomis. Veiklą pradėjome šiemet, tam, kad ir atokesnius Lietuvos kampelius pasiektų kokybiškos ir įvairios sėklos.

Uždaroji akcinė bendrovė „Sėkluva“ daržininkams profesionalams skirtas sėklas atsiveža iš Olandijos firmos „Rijk Zwaan“ ir Prancūzijos firmos „Clause“. Užsienio firmos šias sėklas parduoda tik dideliais kiekiais. UAB „Sėkluva“ dalį tokių sėklų suberia į mažesnes pakuotes, kurias gali nusipirkti ir mažų sklypelių savininkai. Į mažus pakelius fasuojamos ir Olandijos firmų „Bejo Zaden“ ir „Semenis“ keleto hibridų sėklos.

Labai išrankių pirkėjų poreikiams tenkinti išleista PROFI pakuočių serija. Jose subertos minėtų firmų labai aukštos kokybės sėklos. Standartinių veislių sėklos pigesnės. Jas fasuoja ir kitos Lietuvos įmonės, bet UAB „Sėkluva“ pakeliuose sėklų dažnai būna daugiau. Sodiečiams išleista originalaus dizaino pakuočių serija SODŽIUS. Jose sėklų yra du ar tris kartus daugiau nei įprastinėse pakuotėse.

Kokybiškos vertingiausių rūšių ir veislių gėlių sėklos sufasuotos į PROFI serijos pakelius. Labai smulkios gėlių sėklos granuliuotos, todėl jas lengva sėti, o išdygę daigeliai būna stipresni, atsparesni ligoms.
Statistika Ūkio/įmonės nurodytas darbuotojų skaičius: 1
Informacija atnaujinta: 2014.03.15


Dalyvio skelbimai
Skelbimų nėra