I-V 9:00-17:00
+370 655 22004

Siūlo: ruukki stogams nuolaida - geros kainos garantija

Kaina: sutartinė

Jau antrąjį dešimtmetį veikianti mūsų įmonė yra oficialus Suomijos koncerno Ruukki atstovas. Per daug metų sukaupta patirtis leidžia klientui pasiūlyti ne tik įvairių profilių plieninę stogų ir fasadų dangą, bet ir visus su tuo susijusius priedus: papildomas detales stogui, lietaus nuvedimo sistemas, įvairius skardos lankstinius, lygią skardą ir t.t. Užsakovui pageidaujant stogas pamatuojamas, ir daroma individuali sąmata.

Nauja vokiška hidrauline kompiuterine įranga gaminame įvairius standartinius ir nestandartinius skardos gaminius. Bet kuris pas mus pagamintas lankstinys atitinka pačio išrankiausio kliento pageidavimus.

Mūsų įmonė yra oficialus įmonės VILPE Oy partneris Lietuvoje. Ši inovatyvi įmonė yra lyderė gaminanti bei tiekianti ventiliacijos įrangos ir stogo priedus Šiaurės ir Baltijos regiono šalims. Įmonės gaminami produktai yra žinomi prekiniu ženklu VILPE®. Šia produkcija mūsų įmonė prekiauja iš savo sandelių, o taip pat per platų partnerių tinklą visoje Lietuvoje.

Mūsų įmonė plėsdama veiklą stogų ir jų priedų gamybos bei prekybos srityje tapo kompanijos mdm® atstovė Lietuvoje. Ši kompanija yra stogo plevelių ir aksesuarų gamybos lyderė Lenkijoje. Naujoje kompanijos gamykloje, šiuolaikinių pažangių technologijų dėka gaminama produkcija pasižymi geriausiomis techninėmis ir eksploatacinėmis savybėmis, todėl dalis produktų gavo tarptautinius kokybės sertifikatus: BBA – Didžiojoje Britanijoje, CSTB – Prancūzijoje, ZVDH – Vokietijoje.


Skelbimo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja.

Data: 2020.08.13
Skelbimo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja.

Data: 2020.08.13

Panašūs skelbimai
Siūlo
Šiandien
Panevėžio m. sav.
grūdų ventiliatorių
Sutartinė
Siūlo
06.07
Kauno m. sav.
platų laistymo sistemų pasirinkimą
Sutartinė
Siūlo
06.07
Kauno m. sav.
šiltnamis klasika tiesiai iš gamintojo
Sutartinė
Siūlo
06.07
Kauno m. sav.
šiltnamiai klasika - jūsų turtingo derliaus garantija
Sutartinė
Siūlo
06.07
Kauno m. sav.
arkinis šiltnamis klasika platus pasirinkimas
Sutartinė
Žymės: stogas skarda ruki ruukki nuolaida akcija pigiau skardinis stogas klasik