I-V 9:00-17:00
+370 655 22004

VETOIL, UAB

Ūkis/įmonė  |  Produktai  |  Atstovai
Kontaktai
VETOIL, UAB
Įmonės/ūkio kodas: 302729034
PVM kodas: LT100006681616
Ateities pl. 45
LT-52119
Kauno m. sav.
Lietuva
Telefonai: +37037309809
Faksai:
+37037309808

Susisiekti el. paštu

http://www.vetoil.lt
Įmonės/ūkio puslapis

Apie ūkį/įmonę
UAB „VETOIL“ yra UAB „ADAMPOLIS“ grupės įmonė, prekiaujanti aukščiausios kokybės produktais: alyva, tepimo priemonėmis, įvairiais filtrais bei autochemija.

UAB „VETOIL" įrašyta į oficialius patvirtintų tiekėjų sąrašus - Viešųjų pirkimų tarnybos pažyma Nr. TS-2140.

Įmonėje dirba energingi, ambicingi, novatoriški, jauni, tačiau kartu ir patyrę, jau ne vieną dešimtį šioje rinkoje skaičiuojantys specialistai.

Mūsų tikslas – kiekvienam klientui pasiūlyti geriausią sprendimą, taupantį jo laiką bei pinigus, ir tiekti tik daugelyje pasaulio šalių žinomus, išbandytus bei patikimus produktus, tokius kaip: GULF alyva ir tepalai, FLEETGUARD filtrai bei BARDAHL autochemija. Šiuos produktus gaminančios kompanijos yra savo srities rinkos lyderės, turinčios ne vieno dešimtmečio ar net šimtmečio (kaip GULF alyva) patirtį, ir kurių produkcija prekiaujama net šimtuose pasaulio šalių.

Galima pasigirti puikia šių gamintojų produkcijos naudojimo patirtimi ir Lietuvoje – jau eilę metų UAB „ADAMPOLIS“ GULF alyvą naudoja naujos ir naudotos MAN technikos tepimui; šios ir kitos technikos aptarnavimui naudojami FLEETGUARD filtrai, o priežiūrai – BARDAHL autochemija.
Taip pat esame vokiškos MANNOL alyvos ir tepalų atstovai.

Nuo 2013 m. UAB "VETOIL" pradėjo teikti pavojingų atliekų surinkimo paslaugas. Norime Jums padėti sutaupyti Jūsų laiką bei kaštus ne tik renkantis visas patikimas tepimo, filtravimo bei autochemijos priemones iš vieno tiekėjo, tačiau taip pat siūlome Jums ir patogų naudotos alyvos, filtrų atliekų, naudotų amortizatorių, akumuliatorių bei kitų pavojingų atliekų surinkimą. ECO S – tai UAB „VETOIL“ prekinis ženklas, pristatantis sisteminius aplinkosauginius sprendimus ir aptarnavimą įmonėms bei ūkininkams – aplinkosaugines konsultacijas, apskaitą ir atliekų tvarkymo paslaugas.

Pavojingų atliekų tvarkymo licencijos Nr. 000747.
Statistika Ūkio/įmonės nurodytas darbuotojų skaičius: 11
Veiklos rinkos prekyba GULF, MANNOL alyva ir tepalais, FLEETGUARD filtrais, BARDAHL auto ir pramonės chemija visoje Lietuvoje

  • Lietuva
Informacija atnaujinta: 2017.06.16


Dalyvio skelbimai
Skelbimų nėra
Raktažodžiai: gulf, bardahl, fleetguard, mannol, tepalai