I-V 9:00-17:00
+370 655 22004

Maidina, UAB

Ūkis/įmonė  |  Produktai  |  Atstovai
Kontaktai
Maidina, UAB
Įmonės/ūkio kodas: 123884769
PVM kodas: LT238847610
P. Lukšio g. 7
LT-08221
Vilniaus m. sav.
Lietuva
Telefonai: +37052760041
+37069925647
Faksai:
+37052773544

Susisiekti el. paštu

http://www.maidina.lt
Įmonės/ūkio puslapis

Apie ūkį/įmonę
laistymo sistemos, drėkinimo sistemos, lietaus vandens surinkimo sistemos, drenažas, laistymo rinkinukai, projektavimas, kosultacijos, prekyba
UAB MAIDINA siūlo pramoninę laistymo įrangą žemės ūkiui ir profesionalią laistymo įrangą landšaftiniam laistymui. Taip pat trąšų dozatorius, talpas vandeniui ir mažą techniką laistymo sistemų montuotojams ir apželdintojams.
Jeigu Jūs dirbate ar dar tik planuojate vykdyti veiklą žemės ūkio srityje, žinote, kad teisingas augalų laistymas yra vienas pagrindinių veiksnių, lemiančių derliaus kiekį ir kokybę. Dirvožemio drėkinimas ir augalų laistymas apima labai daug aspektų, į kuriuos būtina atsižvelgti įrengiant teisingą laistymo sistemą. Mūsų įmonė savo veiklą pradėjo dar 1997 m., nuo to laiko realizavome keliolika kompleksiškų sprendimų laistymo plotams viršijantiems 10 ha. Mūsų sukaupta praktika laistymo ir drėkinimo sistemų srityje leis Jums turėti kompetentingą specialistą sprendžiant įvairios apimties projektų problemas. Jeigu Jūs klausiate savęs:
 Kodėl yra mažas derlius ir nedidelis pelnas?
 Kaip sumažinti trąšų, vandens, elektros ar kuro sąnaudas?
 Kodėl derlius neturi prekinės išvaizdos?
 Kaip apsaugoti augalus nuo šalnų?
 Ką daryti jeigu nėra vandens šaltinio laistymui?
 Ką daryti, jeigu Jūsų laukai yra toli ir nežinote, kada juos laistyti?
kreipkitės į mus. Mes turime atsakymus į šiuos ir kitus klausimus, susijusius su laistymu. Dauguma mūsų sprendimų yra orientuoti į efektyvesnį žemės panaudojimą. Padėsime Jums daugiau užauginti, daugiau išsaugoti, pasiekti aukštesnę derliaus kokybę. Tai vienintelis kelias mūsų žemės ūkiui atlaikyti konkurencinę kovą su Europos ūkininkais.
Mūsų elektroninė parduotuvė skirta tam, kad Jums staigiai prireikus kokio nors elemento ar įrangos dalies nereikėtų niekur važiuoti. Čia galite iš karto apžiūrėti galimus įrangos variantus, sužinoti specifikacijas, pritaikymą bei kainas. Be to, nuolatiniams pirkėjams taikome lojalumo programą. Todėl prisijungę prie laistymoiranga.lt visada matysite Jums pritaikytas kainas ir specialias nuolaidas.
Statistika Ūkio/įmonės nurodytas darbuotojų skaičius: 10
Informacija atnaujinta: 2014.01.14


Dalyvio skelbimai
Skelbimų nėra